Szanowni Rodzice,

MKS Korona Góra Kalwaria obejmuje szkoleniem, opieką, wychowaniem dzieci i młodzież z terenu Miasta i Gminy Góra Kalwaria, a także z gmin ościennych.

Obecnie w klubie działa 8 drużyn piłkarskich, gdzie szkoleniem objętych jest ponad 150 zawodników. W klubie działają również sekcje bokserska oraz szachowa. Zadania, jakie przed sob mamy są ambitne, a przede wszystkim realne. Stawiamy na rozwój oraz wychowanie poprzez sport.

Naszą działalność pokrywają wyłącznie dotacje miejskie i składki zawodników. Z uwagi na fakt, iż ww. dotacje są niższe, Klub nie jest w stanie realizować wszystkich celów szkoleniowych bez Państwa pomocy. Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie i współfinansowanie kosztów szkolenia dzieci i młodzieży. Oferujemy udział i satysfakcję w rozwijaniu ich zainteresowań, pasji, wspólne przeżywanie sukcesów oraz świadomość budowania zdrowej rywalizacji sportowej!

Zachęcamy także do włączenia się w życie Klubu jako członek Stowarzyszenia.
Wystarczy w Deklaracji członkowskiej zaznaczyć odpowiednie pole.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, a za okazane zrozumienie, dziękujemy.

Zarząd MKS Korona Góra Kalwaria