Korona Góra Kalwaria vs Błonianka II Błonie 4:0
Skład:
Rosłonek, D. Folwarski, Cygan, D. Nojek (R. Kacprzak), Warchoł (Pastuszak), Antosz (Nowakowski), Jadacki, Zowczak (Czerw), Grodzki (Woźniak), Dombek (Piotr Pamrów), M. Nojek (Mroczek)
30 min – Zowczak ⚽, Antosz ?️
51 min – Zowczak ⚽, M. Nojek ?️
59 min – Grodzki ⚽
83 min – M. Nojek ⚽, Warchoł ?️
Kartki:
Zowczak ŻK
Rosłonek ŻK
Pomeczowa wypowiedź Marcina Rosłonka:
“Mecz rozpoczęliśmy na swoim poziomie, ale po kilku minutach zaczęliśmy grać trochę bojaźliwie, w jednostajnym tempie. Przeciwnikowi prawie udało się to wykorzystać. Na szczęście udało mi sie wtedy pomóc drużynie. Podobno (jak to określił Trener) była to kluczowa interwencja. Dobrze, że udało nam się potem strzelić bramkę, mimo że goście starali się bronię bardzo głęboko.
W drugiej połowie wskoczyliśmy już na nasz poziom gry, czego efektem były 3 ładne bramki. Cieszy też fakt, że do końca graliśmy pewnie w obronie. Dzięki temu udało nam się zagrać już trzeci raz z rzędu na zero z tyłu. Z tego faktu jestem też osobiście zadowolony. Bramkarza zawsze cieszy kolejne czyste konto.”
Dzięki temu zwycięstwu pniemy się w tabeli i liczymy się w walce o najwyższą lokatę.

Data Czas Liga Sezon Kolejka
9 października 2021 00:06 Liga okręgowa ProTrainUp, grupa II 2021/22 9