Podsumowanie

To nie był nasz dzień..
Mimo doskonałego początku i bramce już w 3 minucie gry schodzimy z boiska pokonani ❌
Ciężko wytłumaczyć naszą postawę po zdobytej bramce… zamiast pójścia za ciosem i szukania kolejnych, stanęliśmy i dopuszczaliśmy się niezrozumiałych błędów indywidualnych co poskutkowało startą aż 5 bramek w odstępie kilkunastu minut… ???
Gdyby był to pojedynek bokserki ? rzucony by został biały ręcznik na ring a sędzia orzekłby nokaut ❌?
My jednak nie zwiesiliśmy głów i w drugiej połowie kompletnie zdominowaliśmy przeciwnika. Niestety skuteczności starczyło na zdobycie „jedynie” dwóch goli. Mimo iż brzmi to niewiarygodnie , byliśmy w stanie w drugiej polowie odwrócić losy tego spotkania (przy wyniku 1:5) gdybyśmy mieli trochę więcej szczęścia i chłodnej głowy w polu karnym rywala ?
Traktujemy tę porażkę jako lekcję i naukę na przyszłość❗️
Nie możemy sobie pozwolić na taką grę i postawę jak w pierwszej połowie ?Jednak drużyna zasłużyła na słowa uznania za powrót do gry po przerwie i kompletnie zmienione oblicze ?
Skład: Rosłonek, Nowakowski (Kacprzak), M.Nojek, D. Nojek, Warchoł, Antosz, Rosłaniec (Anusik), Jadacki, Zowczak, Stryjek, Grodzki (Pastuszak).
Bramki:
3 min. – Grodzki ⚽, Zowczak ?️
62 min. – Jadacki ⚽, Stryjek ?️
89 min. – M. Nojek ⚽, Zowczak ?️