MKS Korona – Sparta Jazgarzew 6:2 (5:0)
Wypowiedź Przemka Zowczaka po wygranym meczu ze Spartą Jazgarzew:
?
Mecz lepiej rozpoczęła drużyna Sparty. Po około dziesięciu minutach gry przejęliśmy inicjatywę i zaczęliśmy kontrolować mecz. Pierwsza bramka strzelona przez Damiana Warchoła tylko to potwierdziła. Później już nie pozwalaliśmy przeciwnikom wyjść z własnej połowy i kompletowaliśmy kolejne bramki. W drugiej połowie nastąpiło kilka zmian w naszej drużynie i mecz stał się bardzo chaotyczny i nerwowy. Straciliśmy kontrolę nad meczem i dwie bramki..
Dziękuję grupie kibiców Furia Góra Kalwaria, którzy głośno nas dopingowali przez cały mecz ????
?Skład:
Rosłonek, D. Folwarski, Cygan, R. Kacprzak (T. Folwarski), D. Nojek (Dombek), Antosz (Chirara), Jadacki (Nowakowski), Zowczak (Piotr Pamrów), Warchoł, Grodzki (Stryjek), M. Nojek (Rosłaniec)
Bramki:
15 min – Warchoł ⚽, Antosz ?️