Korona wygrywa ponownie! 12 września seniorzy Korony grali wyjazdowy mecz z MKS Piast Piastów. Mecz nie był łatwy, ale dzięki konsekwentnej grze nasz zespół wygrał 3:2.

To było trzecie zwycięstwo z rzędu, dzięki któremu Korona umacnia się w pierwszej dziesiątce. ???Udostępniamy zdjęcia i opis meczu od Luz i Zapał.

Oto co po meczu powiedział bramkarz Korony Radosław Wąszewski: “Bardzo cieszymy się z trzeciej wygranej z rzędu w lidze, ale jednocześnie wiemy, że jest sporo do poprawy i nadal nad wieloma rzeczami trzeba popracować. Po bardzo dobrym początku i szybkim prowadzeniu 2:0 niepotrzebnie oddaliśmy rywalom inicjatywę. Przeciwnik to wykorzystał i mając przewagę doprowadzili do remisu. Całe szczęście udało się wyjść na prowadzenie po bardzo ładnym trafieniu Filipa i utrzymać wynik do końca meczu. Mamy nadzieje na kontynuowanie naszej ligowej serii w następnych kolejkach i ciągłe zbliżanie się do czołówki. Na koniec wypada również podziękować naszym kibicom za głośny doping przez całe spotkanie.”

Piast Piastów – MKS Korona Góra Kalwaria 2:3 (1:2)

Skład Korony:Wąszewski (b), Wiśniewski, Jobda, Kacprzak, Szymański (Michalski), Antosz, Wiszniewski, Jadacki (Gieleciński), Paweł Pamrów (Parol), Grzybiak (Płatek), Nojek.

Bramki dla Korony:Mikołaj Nojek (5′) ?, Paweł Pamrów (8′) ?, Filip Jadacki (81′)?.

Kolejny mecz 9. kolejki 19 września o 16:00 na stadionie w Górze Kalwarii. Tym razem przeciwnikiem będzie Ursus II Warszawa. Walczymy dalej!