6 kolejka II Ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 2

KS Wilanów – MKS Korona 0:8!!!

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Trampkarzy rocznika 2006/2007 rozegrała mecz 6 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2. Tym razem nasz zespół grał na wyjeździe w Jazgarzewie a gospodarzem meczu była drużyna KS Wilanów. Od samego początku dużą przewagę uzyskali zawodnicy Korony.

Świetne rozgrywanie akcji na dwa kontakty i rajdy to lewą to prawą stroną boiska dały rezultaty w postaci bramki najpierw M. Bawolika a następnie B. Węcławiaka i było 0:2 dla Korony. Nasi zawodnicy dalej szybko próbowali odebrać piłkę przeciwnikom i szybko przedostać się to prawym to lewym skrzydłem pod pole karne przeciwników. Po którymś z kolejnych rajdów piłka wyszła na rzut rożny. Do wykonania podszedł M. Bogdan i fantastycznym strzałem bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił bramkę na 0:3! Trzecia strzelona bramka spowodowała, że nasi zawodnicy jeszcze bardziej przycisnęli przeciwnika co poskutkowało kolejnymi bramkami. Najpierw drugą bramkę w tym dniu strzelił B. Węcławiak i było 0:4 dla Korony, a do końca pierwszej połowy jeszcze dwie bramki zdobył G. Dłubak. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 0:6 dla Korony a drużyna KS Wilanów zagroziła naszej bramce może dwa razy w tej połowie ale za każdym razem na posterunku był nasz bramkarz K. Pietruniak. W drugiej połowie trener dokonał zmian i dał pograć zawodnikom rezerwowym. Drużyna KS Wilanów miała więcej sytuacji ale dwie zabójcze kontry, które wyprowadził nasz kapitan B. Węcławiak a zakończył bramkami M. Wojtas odebrały chęć do gry naszym przeciwnikom. Było 0:8 dla Korony!!! . Zmiennicy, którzy weszli w drugiej połowie w naszej drużynie zagrali z wielkim zaangażowaniem co było też bardzo pozytywnym zaskoczeniem. W ogóle to był najlepszy mecz naszej drużyny w tym sezonie. Kibice przecierali oczy ze zdumienia jak nasi zawodnicy dzisiaj zagrali. Po meczu na twarzach naszych chłopaków było widać uśmiechy i zadowolenie.

Brawo zawodnicy!!!

Dziękujemy za wspaniałe niedzielne popołudnie.

Życzymy powodzenia w następnych meczach i trzymamy za Was kciuki. BRAWO KORONA!!!

Bramki dla Korony strzelili: B. Węcławiak ⚽️⚽️, G. Dłubak ⚽️⚽️, M. Wojtas ⚽️⚽️, M. Bawolik ⚽️ i M. Bogdan ⚽️

Zdjęcia: Sebastian Bogdan