Trampkarze:

Korona – UKS Rakovia 6:4

Nasza drużyna co najmniej utrzyma drugie miejsce w grupie 2 II Ligi Okręgowej C1

Zespół pod wodzą Edwarda Brzezińskiego pokazuje charakter i potwierdza bardzo dobre przygotowanie do sezonu.

Seniorzy po raz czwarty z rzędu odnieśli zwycięstwo:

Korona – Ursus II Warszawa 2:0 (1:0)

Bramki dla Korony: Adrian Antosz (k) ?, Tomasz Folwarski ?

Skład Korony: Wąszewski (b), Lach, Jobda, D. Folwarski, Kacprzak (Wiszniewski), Dombek (Grzybiak), Antosz, Zowczak (Parol), Paweł Pamrów (Michalski), Nojek (Wiśniewski), T. Folwarski (Jadacki)

Po tym zwycięstwie Korona awansuje na 8 miejsce w tabeli.

Wrażeniami po meczu podzielił się z nami Konrad Dombek: “W meczu cały czas dominowaliśmy i stworzyliśmy sporo sytuacji bramkowych. Graliśmy szybko piłką, często zmienialiśmy stronę gry, grając szerokim ustawieniem w bocznych sektorach boiska. Myślę, że boki pomocy w tym meczu wyglądały bardzo dobrze i ciągnęły grę do przodu. Świetnie wyglądali nasi napastnicy i środkowi pomocnicy, cała drużyna była bardzo dobrze zorganizowana w ataku a także wtedy kiedy nie posiadaliśmy piłki. Nie straciliśmy dzisiaj gola, co było dla nas bardzo ważne i wpłynie pozytywnie na naszą grę w tym elemencie, ponieważ ciężko trenujemy, aby poprawić się w grze w fazie bronienia. Dzisiaj wszystko wyglądało dobrze, ja tez jestem zadowolony ze swojej gry, mogłem strzelić gola, ale najważniejsza jest drużyna i trzy punkty, które są dla nas bardzo ważne. Dziękuję również kibicom za świetny doping, oby tak dalej. Dzięki drużyna”

Zarząd Korony dziękuje kibicom za głośny i nieustający doping – cieszymy się, że zespół ma tak wierną i coraz liczniejszą grupę sympatyków. Za tydzień 26 września nasz zespół podejmuje u siebie KS Przyszłość Włochy, który zajmuje 15 pozycję.