Drużyna Orlików (rocznik 2011) od listopada rywalizowała w rozgrywanej w Pruszkowie Lidze Zimowej, w której przeciwnikami naszych zawodników były zespoły m.in. Poloneza Warszawa, Znicza Pruszków, Piasta Piastów czy FC Komorów.

W 7 meczach Korona zdobyła 9 punktów oraz zyskała wiele doświadczenia grając z pełnym zapałem przez kilka weekendów w grudniu i styczniu. 10 stycznia nasz zespół rozegrał dwa mecze a w ostatecznym rozrachunku w pokonanym polu zostawiliśmy FC Komorów i dwie drużyny Znicza Pruszków, strzelając 37 bramek.

Mamy nadzieję, że doświadczenie zyskane podczas tych rozgrywek przyniesie efekt w rozgrywkach wiosennych, które wystartują w marcu.

Nasze Orliki jako pierwsze z młodszych roczników miały okazję do zaprezentowania się w nowych koszulkach meczowych, takich samych w jakich grają nasze drużyny Seniorów, Juniorów i Trampkarzy. Bardzo dziękujemy panu europosłowi Andrzejowi Halickiemu, dzięki którego wsparciu skompletowaliśmy nowe stroje meczowe dla wszystkich dziecięcych zespołów grających w lidze: Młodzików, Orlików i Żaków.

Część wpisowego w Lidze Zimowej sfinansowaliśmy ze środków Ministerstwa Sportu w ramach programu certyfikacji PZPN.

Po feriach zachęcamy wszystkie dzieci rocznika 2011 gotowe spróbować swych sił w treningach piłki nożnej.