Ramowy terminarz rundy wiosennej ogłoszony! MZPN opublikowało ramowy terminarz meczów rundy wiosennej sezonu 2020/21. Pierwsi na boisko wybiegną piłkarze drużyny Seniorów, którzy w weekend 13-14 marca rozegrają pierwszy z 17 meczów.

Juniorzy i Trampkarze będą mieli okazję powitać wiosnę (20-21 marca) wraz z pierwszą kolejką swoich rozgrywek, natomiast młodsze roczniki rozpoczną rywalizację 27-28 marca.

Ostatni weekend regularnych rozgrywek przypada na weekend 19-20 czerwca, natomiast w przypadku konieczności grania baraży przez Seniorów, to sezon zakończy się 26-27 czerwca.

Jeszcze nie znamy dokładnego rozkładu z jakimi drużynami i kiedy dokładnie zagrają nasze zespoły, ale widać, że wiosna będzie bardzo pracowita i pełna emocji.

RAMOWY TERMINARZ
ROZGRYWEK MAZOWIECKIEGO ZPN – WIOSNA 2020/2021