W niedzielę 7 marca nasi seniorzy zagrali ostatni sparing przed inauguracją rundy wiosennej Ligi Okręgowej. W bardzo wietrzne i zimne południe zespół prowadzony przez Mariusza Szewczyka zmierzył się z drugą drużyną MKS Piaseczno.

Piłkarze Korony, mimo, że trapieni kontuzjami, ambitnie stawiają czoła kolejnym drużynom, aby długą rundę wiosenną zakończyć z jak najlepszym wynikiem.

W meczu z MKS II Piaseczno padł wynik 1:1.
Bramkę strzelił Przemysław Zowczak ?, który jest także trenerem naszych starszych Skrzatów. ?

Warty podkreślenia jest fakt, że po raz pierwszy zespół Seniorów wystąpił w nowych wyjazdowych strojach meczowych, ufundowanych przez właścicieli sklepu “Sam u Jacka” i Hotelu “Podzamcze”. Dziękujemy!

Wierzymy, że nowe trykoty przyniosą naszym szczęście i będą w nich niepokonani na boiskach naszych rywali. ?

A Wam jak się podoba nasza drużyna w nowych strojach?