Brawo, brawo, brawo! Seniorzy Korony odnieśli pierwsze zwycięstwo na wyjeździe~! 29 sierpnia w Warszawie odbył się mecz z drużyną SEMP Warszawa, zajmującą do wczoraj wyższą pozycję w tabeli grupy 2 Ligi Okręgowej.

Po dobrej grze nasi odnieśli wysokie zwycięstwo 6:0.Hat-trickiem popisał się Paweł Pamrów ???, którego poprosiliśmy o podzielenie się swoimi wrażeniami z meczu:

“Od początku meczu zaczęliśmy wykonywać zalecenia trenera, graliśmy agresywnie i odbieraliśmy piłkę blisko bramki przeciwników. Kontrolowaliśmy przebieg gry, stwarzaliśmy groźne sytuacje, które zamieniliśmy na dwa gole.Na drugą połowę wyszliśmy skupieni z nastawieniem, aby strzelać kolejne bramki. Powinniśmy podziękować naszym kibicom, którzy wspierali nas od początku do końca głośnym dopingiem. Udało mi się dzisiaj strzelić hattricka dzięki ciężkiej pracy całego zespołu. Musimy skupić się teraz na treningach i kolejnym meczu.”

Gratulujemy Pawłowi, całej drużynie i trenerom a wiernym kibicom dziękujemy za gorący doping.

SEMP Warszawa – Korona Góra Kalwaria 0:6 (0:2)

Bramki dla Korony: Paweł Pamrów ???, Damian Folwarski ?, Mikołaj Nojek ?, Filip Jadacki ?.Skład: Wąszewski (Rosłonek) (b), Mrowiński, Wiszniewski (Wiśniewski), D. Folwarski, Szymański (Lach), Antosz (Dudzicki), Jadacki (Michalski), Zowczak (Gieleciński), Kacprzak (Biernacki), Paweł Pamrów, Nojek.