W dniu 29-08-2020 nasza drużyna Trampkarzy rozegrała mecz 3 kolejki II Ligi okręgowej, Grupa 2. Przeciwnikiem była drużyna SEMP II Ursynów. Mecz odbył się na Ursynowie. Drużyna SEMP-a dobrze znana jest naszej drużynie bo od kilku sezonów toczymy z nimi boje o punkty.

3 kolejka II Ligi okręgowej, Grupa 2, Trampkarz C1 – Rocznik 2006/2007

SEMP II URSYNÓW – MKS KORONA GÓRA KALWARIA 4:4 (2:2)

Mecz nie rozpoczął się dobrze dla KORONY bo kilka minut po rozpoczęciu meczu nasi rywale strzelili gola. Początek meczu w ogóle był pod dyktando drużyny SEMP-a. Nasi zawodnicy nie poddali się. Mecz zaczął się wyrównywać i po jednym z rzutów rożnych M. Bogdan strzelił bramkę na 1:1. Niestety nieuwaga naszych zawodników i dwie minuty po wyrównującej bramce drużyna SEMP-a zdobyła bramkę na 2:1. Nasi zawodnicy walczyli do końca i przed przerwą strzelili gola wyrównującego na 2:2. Strzelcem bramki D. Rozum. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 2:2. Początek drugiej połowy to bardzo dobra gra naszych zawodników. Najpierw M. Bawolik a następnie G. Dłubak strzelili bramki i KORONA prowadziła 2:4. Dalsza część meczu to dużo fauli z obu stron i niestety błędy w obronie naszej drużyny, które skutkowały utratą dwóch bramek. Zrobiło się 4:4. W ostatnich minutach KORONA mogła objąć prowadzenie ale nasz zawodnik nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Mecz zakończył się remisem 4:4, remisem sprawiedliwym. Pochwalić trzeba naszego bramkarza, który szczególnie w końcówce meczu uratował remis naszej drużynie.

Dziękujemy za emocje.

BRAWO KORONA.

Bramki: M. Bogdan, D. Rozum, M. Bawolik i G. Dłubak.