Siódme zwycięstwo z rzędu stało się faktem!

10 października zespół Seniorów Korony podejmował na własnym terenie zajmującą trzecie miejsce drużynę LKS Chlebnia. Przeciwnicy byli faworytami, a dla naszych pojedynek z nimi był sprawdzianem formy strzeleckiej, mentalnej i fizycznej.

W pierwszej połowie byliśmy świadkami zaciętego i pojedynku, jednak bez wielu sytuacji bramkowych, wskutek czego do przerwy wynik był 0:0.Po zmianie stron nieliczne osoby na stadionie i wiele poza nim były świadkami dwóch goli dla naszych zawodników. Mecz do końca trzymał w napięciu, a dzielna postawa naszej drużyny dała końcowe zwycięstwo 2:0.

Po meczu kapitan drużyny Adrian Antosz powiedział:”Siódme zwycięstwo z rzędu to nie przypadek. Po nie najlepszym starcie sezonu przyszedł czas na tę świetną serię, którą będziemy kontynuować tak długo jak się da. Jeśli nasza gra i przede wszystkim zaangażowanie będzie wyglądać tak jak dziś, to jestem o to spokojny. Co do samego meczu: od pierwszej minuty widać było pomysł oraz kontrolę nad meczem. Każda formacja zagrała bardzo pewnie i dojrzale. Choć pierwsza połowa nie przyniosła efektów w postaci bramek, to w drugiej przeciwnicy musieli uznać naszą wyższość. Jak zawsze nie zawieli nasi kibice, którzy bardzo głośno dopingowali nas zza ogrodzenia ,za co bardzo dziękujemy. Brawo Korona, rośniemy w tabeli!

“Pierwszy trener Mariusz Szewczyk:”Bardzo dziękujemy kibicom za doping. Pomimo tego, że musieli oglądać mecz za ogrodzenia, chłopaki czują to wsparcie na boisku. Jestem bardzo zadowolony z postawy całego zespołu. Pierwsze minuty zagraliśmy trochę nerwowo i zespół z Chlebni miał 100 procentową sytuację. W kolejnych minutach opanowaliśmy sytuację na boisku i dzięki konsekwentnej grze i organizacji całego zespołu zdobyliśmy bramki i wygraliśmy ten bardzo ważny mecz.”Gratulujemy piłkarzom i trenerom oraz dziękujemy kibicom, którzy ze względu na przepisy sanitarne musieli dopingować zespół zza ogrodzenia.

Wielkie brawa dla Was!

MKS Korona Góra Kalwaria – LKS Chlebnia 2:0 (0:0)

Bramki dla Korony: Mikołaj Nojek (53′), Piotr Pamrów (83′)Skład:Wąszewski (b), D. Folwarski, Wiszniewski, Kacprzak (Paweł Pamrów), Jobda (Szymański), Antosz, Jadacki (Mrowiński), Zowczak, Książek (Piotr Pamrów), Gieleciński (Płatek), Nojek (T. Folwarski).

Kolejny mecz Korona zagra 18.10.2020 o godzinie 11:00 w Brwinowie z BKS Naprzód Brwinów. Czy po raz ósmy będą 3 punkty?