10 kolejka II Ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 2

MKS Korona – SEMP II Ursynów 5:0 ( 3:0 )

W dniu dzisiejszym nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2006/2007 rozegrała mecz 10 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2. Przeciwnikiem naszej drużyny była drużyna SEMP II Ursynów. W pierwszym meczu ( 3 kolejka ) padł wynik 4:4. Dzisiaj przyszedł czas na rewanż.

Drużyna Korony uskrzydlona pięcioma wygranymi z rzędu od pierwszej minuty doskoczyła do zawodników drużyny przeciwnej. Od pierwszych minut widać było, że nasi zawodnicy lepiej czują się na naturalnej murawie a dodatkowo są mocniejsi fizycznie. To gra blisko zawodników drużyny SEMP-a spowodowała, że zawodnicy Korony zdobywali przestrzeń i lepiej operowali piłką. W pierwszej połowie nasi zawodnicy strzelili 3 gole. Najpierw B. Węcławiak, następnie J. Górski i M .Bogdan doskonale wykorzystali podania kolegów. Po pierwszej połowie było 3:0 dla Korony, chociaż było jeszcze kilka sytuacji na podwyższenie rezultatu. Druga połowa to dalej dużo walki o każdą piłkę. Ta zaciętość i nieustępliwość doprowadziła do sytuacji gdzie zawodnik Korony został sfaulowany w polu karnym. Sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił B. Węcławiak. 4:0. Przeciwnicy odgryzali się w drugiej połowie dobrymi akcjami ale brakowało celności w strzałach. Na 5:0 podwyższył J. Górski, który wykorzystał sytuacje sam na sam z bramkarzem SEMP-a. Drużyna Trampkarzy MKS Korona wygrała szósty mecz z rzędu.

BRAWO, BRAWO i jeszcze raz BRAWO.

BRAWO KORONA!

Bramki: B. Węcławiak ⚽️⚽️, J. Górski ⚽️⚽️, M. Bogdan ⚽️