W dniu dzisiejszym nasza drużyna Trampkarzy rozegrała mecz 2 kolejki II Ligi okręgowej (mecz 1 kolejki z UKS Football Academy Warszawa został przełożony na 15-09-2020). Był to pierwszy mecz o punkty od prawie 10 miesięcy.

2 Kolejka II Ligi okręgowej C1 Trampkarz Grupa 2 – rocznik 2006/2007

MKS KORONA – AMUR WILGA 8:3 (4:1

Mecz pod dyktando naszej drużyny, chociaż momentami było dużo niedokładności w rozgrywaniu piłki przez naszych zawodników. Spowodowało, to że przeciwnik strzelił nam 3 bramki z czego dwie z rzutów karnych. Trzeba nadmienić, że przeciwnik mimo traconych goli nie poddawał się i walczył do końca. Miejmy tylko nadzieje, że liga będzie rozgrywana bez zakłóceń i chłopaki z meczu na mecz będą grali jeszcze lepiej.

BRAWO KORONA!

Bramki dla Korony: M. Bawolik 2, B. Węcławiak 2, B. Rokita 2, D.Rozum 1, bramka samobójcza.

Zdjęcia: Sebastian Bogdan