Komunikat MZPN:

Mazowiecki Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń mecze we wszystkich kategoriach wiekowych muszą odbywać się bez udziału publiczności, niezależnie od tego czy dany powiat znajduje się w strefie żółtej czy czerwonej.

Na obiekcie podczas jego trwania może przebywać maksymalnie 25 osób z każdej drużyny wpisanych do protokołu z zawodów z wyłączeniem obsługi organizatora (tj. osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo podczas meczu, których (w związku z brakiem kibiców) ilość w poszczególnych meczach po analizie ryzyka ustala gospodarz zawodów, opieka medyczna, sędziowie, delegat, obserwator, akredytowani przedstawiciele mediów, obsługa techniczna obiektu).Nowe wytyczne wchodzą w życie od soboty, 17 października br.Oznacza to, że we wszystkich meczach drużyn Korony na obiekcie nie może być innych osób niż zawodnicy i trenerzy wpisani do protokołu zawodów.