W dniu wczorajszym (a może trzeba napisać wczoraj wieczorem bo o 18:00) nasza drużyna Trampkarzy rocznik 2006/2007 rozegrała mecz ostatniej 14 kolejki II Ligi okręgowej C1 Grupa 2.

Mecz odbył się na Wembley w Warszawie (tak nazwane zostało boczne boisko Drukarza). Gospodarzem spotkania była drużyna UKS Rakovia Warszawa. Drużyna Korony po ostatnich dwóch porażkach pokazała, że nie poddaje się, że walczy do końca, że każdy mecz jest ważny.

Od początku nasi zawodnicy grali blisko zawodników przeciwnika. Opłaciło się to, bo po jednym z przejęć, po rajdzie prawą stroną boiska B. Węcławiak strzałem w długi róg bramki zdobył pierwszego gola dla Korony. Po zdobyciu gola nasi zawodnicy dalej walczyli na całej długości i szerokości boiska ale nie ustrzegli się błędu. Obrońca Korony faulował zawodnika Rakovii w polu karnym a sędzia pokazał na 11 metr. Zawodnik Rakovii pewnie wykorzystał rzut karny i było już 1:1.

Strata bramki i mała roszada w zespole spowodowały jeszcze lepszą grę naszej drużyny. Dużo odbiorów w środku pola. Nieustępliwość. To doprowadziło do kolejnej świetnej akcji w której J. Kamać wbiegł w pole karne, minął bramkarza i strzelił do pustej bramki. 1:2 dla Korony!!! Na sam koniec pierwszej połowy sędzia podyktował wolnego dla Korony w odległości ok 25 m od bramki. Do piłki podszedł M. Bogdan, który pięknym strzałem umieścił piłkę w siatce. 1:3 dla Korony!!!

Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu a wokół boiska niosło się głośne ” Korona, Korona, Korona…..” W drugiej połowie nasza drużyna dalej grała tak w pierwszej połowie czyli blisko zawodników Rakovii, co przyniosło efekt w postaci bramki M. Bawolika. 1:4 dla Korony!!! Do końca spotkania wynik już się nie zmienił choć były okazje na podwyższenie rezultatu. Dodać trzeba, że w drugiej połowie meczu trener wpuścił do gry zawodników rezerwowych, którzy też dali z siebie wszystko i pokazali, że na nich tez można liczyć.
Piękne zakończenie bardzo dobrego sezonu. 2 miejsce w lidze. Brawo chłopaki.

14 kolejka II Ligi okręgowej Trampkarz C1 Grupa

UKS Rakovia Warszawa – MKS Korona 1:4 (1:3)

Bramki dla Korony: B. Węcławiak⚽️, J. Kamać⚽️, M. Bogdan⚽️, M. Bawolik⚽

Tabela.