JEDENASTA wygrana z rzędu piłkarzy MKS Korona Góra Kalwaria.

14 listopada na stadionie w Górze Kalwarii przeciwnikiem naszych seniorów walczących w Grupie 2 Ligi Okręgowej była drużyna Perły Złotokłos.

Mecz był bardzo trudny, zacięty i pełen nieprzepisowej gry z jednej i drugiej strony. Sędzia pokazał wiele żółtych kartek.
Zwycięstwo Koronie zapewnił w pierwszej połowie bezpośrednim uderzeniem z rzutu wolnego Piotr Pamrów.
Dzięki tej bramce Korona ma na koncie 12 zwycięstw, w tym 11 kolejnych. Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerom.

Kibicom dziękujemy za gorące wsparcie.

Korona nadal zajmuje 3 miejsce z 36 punktami.

Oto wrażenia strzelca bramki:
“Cieszy mnie wynik, po nienajlepszej naszej grze. Mecz walki, ale takie mecze cieszą najbardziej. Jest nam przykro, że nie możemy zobaczyć naszych kibiców na trybunach. Mamy nadzieję, że ta piękna historia będzie się ciągnąć i ciągnąć. Został nam ostatni mecz na wyjeździe, w którym nie odstawimy nogi, by zanotować 12 zwycięstwo z rzędu. Trzy Literki jedno serce!!!”

Skład Korony:
Wąszewski (b), Wiszniewski, D. Folwarski, Kacprzak (Szymański), Jobda, Antosz, Jadacki (Lach), Nojek (Paweł Pamrów), Dombek (Piotr Pamrów), Książek (Płatek), T. Folwarski (Deperasiński).

Bramka:
Piotr Pamrów (42 minuta)

Za tydzień bardzo trudne spotkanie na wyjeździe z Milanem Milanówek. To będzie walka o utrzymanie 3 miejsca w grupie, ponieważ Milan jest w tabeli tuż za Koroną.

Wszystkie wyniki i tabela dostępne są tutaj.

Wszystkich kibiców i fanów Korony zachęcamy do wsparcia klubu podczas zakupów internetowych.
Jak to zrobić dowiecie się tutaj: www.fanimani.pl/mkskorona