W sobotę 3 października 2020 roku na stadionie w Górze Kalwarii byliśmy świadkami kolejnego zwycięskiego występu drużyny Seniorów Korony. To była (szósta) wygrana z rzędu!!!

Od samego początku przewaga naszego zespołu była niepodważalna, czego dowodem były dwie bramki strzelone w pierwszych pięciu minutach: Pawła Pamrowa w 3 minucie oraz Patryka Gielecińskiego w 5.Takie otwarcie mocno wyprowadziło z równowagi zawodników i trenera drużyny gości, którzy nie potrafili przeciwstawić się dobrze zorganizowanej Koronie.

Do przerwy wynik nie uległ zmianie, a po wznowieniu gry zawodnicy w żółtych koszulkach nadal dążyli do zdobycia kolejnych bramek. Te padły łupem Przemysława Zowczaka (w 51. i 60. minucie).Okazji na podwyższenie rezultatu było jeszcze kilka, ale już do ostatniego gwizdka nie oglądaliśmy żadnych goli.Kibice nie zawiedli, przez 90 minut głośno śpiewali i dopingowali naszych piłkarzy za co bardzo dziękujemy.

Zasłużone i pewne zwycięstwo umacnia naszą drużynę w tabeli i nadal daje szansę na pierwszą piątkę w rundzie jesiennej.

MKS Korona Góra Kalwaria – Passovia Pass 4:0 (2:0)

Bramki:Paweł Pamrów (3′)?, Patryk Gieleciński (5′)?, Przemysław Zowczak (51′ i 60′)??.

Skład ?:Wąszewski (b) (Rosłonek) – D. Folwarski, Wiszniewski (Mrowiński), Kacprzak, Jobda, Antosz, Zowczak, Paweł Pamrów (Książek), Gieleciński (Płatek), Nojek (Parol), T. Folwarski (Grzybiak)(Dudzicki).

To będzie bardzo wymagający przeciwnik, który zweryfikuje formę naszej drużyny.