11 kolejka II Ligi okręgowej Grupa 2

STF CHAMPION – MKS KORONA 2:2

W ostatnią niedzielę nasza drużyna Trampkarzy rozegrała mecz 11 kolejki II Ligi okręgowej Grupa 2. Mecz na wyjeździe z zespołem STF Champion. Mecz rozgrywany był na grząskiej i mokrej murawie.

Nie tylko murawa była ciężka ale cały mecz nie był łatwy co pokazuje wynik. Brawo za walkę! Wielkie podziękowania za doping i wsparcie dla naszych kibiców. Wokół stadionu w Głoskowie ( bo tam był rozgrywany ten mecz ) w ostatnią niedzielę słychać było: ” Korona, Korona, Korona ……. !!! W najbliższą sobotę kolejny ciężki mecz i to mecz za tzw. ” 6 pkt “, który może zadecydować kto zajmie pierwsze miejsce i awansuje do I ligi. Mecz odbędzie się na Stadionie w Górze Kalwarii 24-10-2020 o godz. 12:00 a przeciwnikiem naszych Trampkarzy będzie Gwardia Warszawa. Trzymamy kciuki za naszych zawodników.

Zdjęcia: Sebastian Bogdan