Juniorzy Korony górą! W środę 02.09. drużyna Juniorów rozegrała swój drugi mecz w I Lidze Okręgowej, gdzie mierzą się ze sobą najlepsze drużyny w tej kategorii wiekowej w okręgu warszawskim.

Po pierwszym zwycięstwie 3:2 nad LKS Mazowsze Miętne przyszedł czas na walkę z AP Radość. Drużyna ta w poprzednim meczu wygrała z Mazowszem aż 10:2.Na stadionie Korony w Górze Kalwarii zebrało się wielu kibiców i kibicek, którzy żywiołowo dopingowali naszych zawodników, za co bardzo dziękujemy.

Mecz obfitował w wiele emocji, drużyna Korony w drugiej połowie prowadziła już 3:1, by na 10 minut przed końcem remisować 3:3. Jednak kilka minut przed końcem po solowej akcji Konrada Wosztyla padł zwycięski gol.

Ostatecznie Korona wygrała z AP Radość 4:3!

Brawo chłopcy! Gratulacje!

Po dwóch kolejkach Korona zajmuje drugie miejsce z kompletem punktów.

Najbliższy mecz z Józefovią już 5 września na stadionie Korony o 10:00.