Pierwszy remis w tym sezonie❗

1 maja piąta w tabeli grupy 2 Ligi Okręgowej Korona podejmowała Piasta Piastów, zajmującego 12. miejsce.
Występujący w czerwonych strojach gospodarze wyszli z zamiarem zdobycia trzech punktów i od początku meczu widać było wyraźną przewagę “Koronersów”.
Już w pierwszych 5 minutach dwa strzały zawodników Góry Kalwarii trafiły w poprzeczkę gości.

Pierwsza połowa obfitowała w kilka strzałów, które albo były minimalnie niecelnie albo zostały wyłapane przez bramkarza Piasta. Na przerwę piłkarze schodzili przy wyniku 0:0.

W drugiej połowie przeciwnik jeszcze mocniej cofnął się do obrony i było bardzo ciężko przebić się przez szczelne zasieki przyjezdnych.

Zawodnicy Korony raz po raz atakowali, dośrodkowywali i próbowali strzałów, ale żaden nie trafił do bramki.
Pod koniec meczu mieliśmy kolejną poprzeczkę.

Ostatecznie mecz zakończył się remisem – pierwszym w sezonie naszego zespołu. Trenerzy i piłkarze czują spory niedosyt po tym meczu, zwłaszcza, że najgroźniejsi przeciwnicy także kończyli mecze remisami.

MKS Korona – Piast Piastów 0:0
Skład Korony:
Wąszewski, D. Folwarski, Lach, Kacprzak (T. Folwarski), Wiszniewsk (Kobierski)i, Antosz, Jadacki, Zowczak, Paweł Pamrów, Dombek (Nowakowski), Nojek

Żółte kartki:
Adrian Antosz, Sebastian Wiszniewski

Po tym meczu Korona awansowała na 4 miejsce?, kosztem Laury Chylice, która przegrała kolejny mecz w rundzie wiosennej.

Kolejny mecz nasi seniorzy rozegrają 5 maja z GLKS Nadarzyn a kolejny 9 maja o 11:00 na wyjeździe z drugim zespołem Ursusa Warszawa.