Turniej w Warce – XI Memoriał im Daniela Malinowskiego.

W dniu dzisiejszym zawodnicy Korony trenera Edwarda grali w turnieju halowym w Warce. Był to XI Memoriał im Daniela Malinowskiego.

Korona w tym turnieju wystawiła dwie drużyny. Korona I grała w grupie z KS Warka I, Legion Głowaczów II i Mazowsze Grójec. Korona II grała w grupie z KS Warka II i Legion Głowaczów I. Nasze drużyny wygrały wszystkie mecze w swoich grupach i w finale zagrały przeciwko sobie. Wygrała Korona I 2:1.

Królem strzelców (z 8 bramkami) i jednocześnie jednym z dwóch najlepszych zawodników turnieju został B. Węcławiak ?.

Gratulacje!!! Brawo za bardzo dobry turniej, za piękną grę (nie obyło się bez horrorów Korona I przegrywała z Legionem Głowaczów II 2:0, ale ostatecznie wygrała 2:3), za walkę i zaangażowanie od początku do końca. ??????

Wyniki:
Korona I:
Korona I – Mazowsze Grójec 5:0
Korona I – Warka I 4:0
Legion Głowaczów II – Korona I 2:3

Korona II:
Korona II – Warka II 5:0
Legion Głowaczów I – Korona II 0:3

Finał:
Korona I – Korona II 2:1

Brawo KRORNA

Dziękujemy za zaproszenie na turniej klubowi KS Warka.

Zdjęcia: Sebastian Bogdan