Drużyna Seniorów 16 sierpnia grała wyjazdowy mecz z drugim zespołem Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Nasz zespół trapiony kontuzjami dzielnie stawił czoła przeciwnikom, których pierwszy zespół gra w III lidze.

Pomimo przewagi Pogoni na prowadzenie wyszła Korona, a strzelcem był Mikołaj Nojek.

Gospodarze po tym ciosie szybko się podnieśli i jeszcze przed przerwą wygrywali 2:1, a po przerwie strzelili kolejną bramkę i mecz skończył się wynikiem 3:1.

Oto co po meczu powiedział trener Mariusz Szewczyk: “Niestety wynik końcowy meczu oddaje w pełni nasza formę i problemy, z którymi się borykamy. W tym momencie mamy poważne problemy kadrowe. Sam mecz ułożył się po naszej myśli i objęliśmy prowadzenie. Niestety proste błędy w obronie, które nie powinny nam się przydarzać, spowodowały, że straciliśmy w końcówce pierwszej połowy dwie bramki. W drugiej połowie meczu, mimo zmiany ustawienia na bardziej ofensywne, nie byliśmy w stanie odwrócić wyniku na naszą korzyść i kolejny mecz kończy się dla nas bolesną porażką.”

Pogoń II Grodzisk Mazowiecki – MKS Korona Góra Kalwaria 3:1 (2:1)

Bramka dla Korony: Mikołaj Nojek. 🎯Skład:Wąszewski (b), Mrowiński, Wiszniewski, Jobda, Paweł Pamrów, Antosz, Nojek, Grzybiak (Michalski), Parol (Szymański), Dombek (Kacprzak), Deperasiński (Biernacki)

Już w środę pierwszy mecz w Pucharze Polski z Amigos Warszawa a w sobotę kolejny mecz w lidze z Orłem Baniocha.

Wszystkim kibicom przypominamy, że zgodnie z wytycznymi MZPN mecze odbywają się bez udziału kibiców drużyny gości.