MKS Korona zawarła strategiczną umowę partnerską z włoskim producentem sprzętu sportowego Kappa oraz jego dystrybutorem na rynek polski – firmą Festa-Sport.

Zarząd klubu postanowił, że od kwietnia 2021 roku głównym dostawcą strojów sportowych zostanie firma, która zaopatruje m.in. takie kluby jak SSC Napoli, AS Monaco czy Panathinaikos.

“Przeanalizowaliśmy współpracę z dotychczasowym dostawcą oraz kilka ofert, które do nas spłynęły i po określeniu przez nas precyzyjnych wymagań, tylko Kappa była w stanie im sprostać, oferując dodatkowo szerokie wsparcie sponsorskie.” – komentuje prezes zarządu Grzegorz Madej.

Wraz z dystrybutorem sprzętu Festa – Sport otrzymujemy kompleksową opiekę w pełnym zakresie, nie tylko w odzież piłkarską, ale także sprzęt niezbędny dla sekcji bokserskiej.

Rozbudowujemy także możliwość nabywania klubowych zestawów odzieżowych przez naszych zawodników czy kibiców poprzez stronę internetową www.festa-sport.pl.

Klub będzie się koncentrować na dużych zamówieniach grupowych dla całych drużyn i trenerów.

Poniżej prezentujemy nasze nowe stroje treningowe dla piłkarzy oraz komplety dresowe.