Korona wygrywa pierwszy mecz po awansie do Ligi Okręgowej!

12 sierpnia na własnym stadionie drużyna seniorów w meczu z GLKS Nadarzyn odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 (1:0).Po porażkach z Laurą Chylice (1:4) i Gromem Warszawa (1:5) nastroje zdecydowanie lepsze.

Gratulacje!

Przed rozpoczęciem meczu kapitan Korony odebrał z rąk Prezesa MZPN Zdzisława Łazarczyka puchar 🏆 za awans do Ligi Okręgowej.

Skład wyjściowy: Wąszewski (b), Wiszniewski, Nojek, Jobda, Szymański (Paweł Pamrów), Antosz, Michalski (Dombek), Zowczak (Gieleciński), Deperasiński, Piotr Pamrów (Wiśniewski), Parol (Kacprzak)

Bramki zdobyli: Deperasiński 🎯🎯, Zowczak 🎯.

Asysty zaliczyli: Piotr Pamrów, Deperasiński, Kacprzak

Kolejny mecz 16 sierpnia na wyjeździe z Pogonią II Grodzisk Mazowiecki. Na mecz może zostać wpuszczonych maksymalnie 40 osób (w tym zawodnicy i trenerzy), które będą wpisane na specjalną listę i przesłaną do klubu gospodarzy.