Zespoły piłki nożnej Korony rozegrały 7 i 8 listopada swoje spotkania w ligach oraz sparingi.

? Skrzaty (rocznik 2014/15) zagrały mecz z UKS TKM w sobotę – cieszy nas radość i chęć do nauki, jaką widać w naszych zawodnikach.

? Żaki zagrały mecz z AP II Green. Mimo porażki 2:7 trener pokłada duże nadzieje w tym zespole i wierzy, że efekty ciężkiej pracy, jaką dzieci wkładają na treningach wkrótce się pojawią.

? Orliki na wyjeździe gościły w Prażmowie, przegrywając 2:7, ale najważniejsze jest to, że jest duża motywacja do pracy i doskonalenia umiejętności. Wydaje się, że już na wiosnę nasi pokażą znacznie więcej niż obecnie.

? Młodziki zremisowały 2:2 po wyrównanym i trudnym meczu z UKS TKM. Potencjał drzemiący w naszych zawodnikach jeszcze na dobre się nie obudził, ale może za tydzień będzie lepiej.

? Trampkarze na własnym boisku ulegli drużynie KS Wilanów 1:2. Chwilowy spadek formy każdemu się zdarza. Najważniejsze to nie poddawać się i dalej robić swoje, zwłaszcza, że dotychczasowe wyniki Trampkarzy (8 zwycięstw i 2 remisy) pokazują, że są trudnym i wymagającym rywalem dla innych.

? Juniorzy na wyjeździe wywalczyli remis z Hutnikiem Warszawa 2:2. W I lidze nie ma słabych drużyn, a nasza z sześcioma zwycięstwami i trzema remisami należy do najlepszych.

? Seniorzy w Lidze Okręgowej na wyjeździe wygrali 1:0 z drużyną Ryś Laski. Bramkę z rzutu karnego zdobył kapitan naszej drużyny Adrian Antosz. To było ❗️1️⃣0️⃣❗️zwycięstwo z rzędu. Obecnie Korona do prowadzącego Orła Baniocha i drugiej Laury Chylice traci tylko 2 punkty.